עלינו

עושים שוק ביחד

 

היי קוראים לי איתי . אני בן 27 גר בתל אביב ובשבע השנים האחרונות עובד בענף המסעדנות והבילוי בתל אביב ומחוצה לה . במשך השנים נחשפתי להתנהלות חזירית בין הספקים ובעלי מקומות הבילוי אל מול הלקוח והחלטתי שהגיע הזמן להניע שינוי. אני בטוח שאם נרצה יש דרך לעשות את זה , דרך כזו שתצור קהילה שצורכת בצורה שווה אחראית ומאפשרת . לכן הקמתי את “קמינר עושים שוק” 

אז מה קטע אתם שואלים ? קמינר החברה מושתת על יסוד המשולש ובו שלושה קודקודים . הקודקוד הראשון הוא אתם! רווחת הלקוח חשובה לי מאוד ואני מאמין שאין סיבה שישחטו אותנו במחירים על ירקות ופירות סוג ב . הקודקוד השני הוא הספק , במשך השנים גזרו בעלי המסעדות והסופרים את מחירי המוצרים באחוזים רבים וזאת על מנת ליצור את אחוז הרווח הגדול ביותר , יחד עם זאת אני מאמין שיש מקום טוב באמצע , כאשר אני מוכר לכם את המוצרים במחירי עלות הדבר מאפשר לי קשר נעים כנה ואמיתי עם הספק וכך גם עם העלה בכמה שקלים את המחיר עדיין המוצרים יהיו הזולים בשוק . והקודקוד האחרון הוא אני , את הכנסתי אני אקבל מהתשלום על המשלוחים שלכם בלבד וכאן נכנס הקטע המענין . 

חזון החברה הוא ליצור קהילה אשר צורכת מוצרים במחירים זולים תוך התחשבות במעוטי היכולת בחברה.
בתוך מחיר המשלוח מגולם סכום סמלי אשר יילך לפרויקט אותו אני בונה בחודשים האחרונים ובו אני מאכיל חסרי בית ברחבי תל אביב . אני מאמין שרק כאשר אנו נותנים לאלו שסביבנו בלב שלם ללא רצון לתמורה אנו נקבל נחת כלכלית ונפשית כאחד . 

אז לסיכום יש לי רק דבר אחד להגיד , התרגלנו ליוקר המחייה , התרגלנו למחירים מופקעים על מוצרים בינוניים ושאין לנו מה לעשות אז כאן זה נגמר , אני מזמין אתכם להנות מחווית קנייה פשוטה נוחה ומהירה , את המוצרים אתם מזמינים בערב ומקבלים ביום שאחרי! 

מאחל לכולנו שניצור מעגל של נתינה יום יומי . אני מבטיח לשמור על שקיפות מלאה בנוגע לכל שאלה שתעלה כאן , אתם המנוע של העסק שלי ומגיע לכם לדעת . 

אז יאללה ! צאו לעשות שוק ! 

אוהב , איתי .

תוצרת טרייה במחירי עלות

5/5
בחנות ירקות באינטרנט יש מולכם מבחר גדול של פירות וירקות אשר לא תמיד תוכלו למצוא בחנות הירקות, מה גם שלפעמים דווקא הפרי או הירק שבחרתם חסר בחנות או לחילופין באיכות לא הכי טובה.

מוצרים איכותיים

אנו מתחייבים שתקבלו לביתכם את הירקות והפירות האיכותיים ביותר, ללא פשרות, כאילו אנחנו בוחרים את הסחורה אלינו הביתה.

אנו עוסקים במוצרים אורגניים איכותיים ומגוונים!